Personalize Pages (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں
