Personalize Pages (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Personalization
ca: Personalització
