Personalize Pages (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu
