Personalize Pages (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Campaign
es: Campaña

en: Variations
es: Variaciones

en: Add variation
es: Añadir variante

en: Variant name
es: Nombre de variante

en: Variant
es: Variante

en: Personalization
es: Personalización
