Personalize Pages (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
