Personalize Pages (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો
