Personalize Pages (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Personalization
hi: निजीकरण
