Personalize Pages (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Variations
id: Variasi

en: Add variation
id: Tambah variasi

en: Personalization
id: Personalisasi
