Personalize Pages (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Variations
ja: バリエーション

en: Add variation
ja: バリエーションを追加

en: Personalization
ja: 個人用設定
