Personalize Pages (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
