Personalize Pages (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах
