Personalize Pages (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Campaign
nl: Campagne

en: Variations
nl: Variaties

en: Add variation
nl: Variatie toevoegen

en: Personalization
nl: Personalisatie
