Personalize Pages (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم
