Personalize Pages (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Variations
sk: Variácie

en: Add variation
sk: Pridať variáciu

en: Personalization
sk: Personalizácia
