Personalize Pages (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Add variation
da: Tilføj variation

en: Variant name
da: Variantnavn

en: Personalization
da: Personalisering
