Personalize Pages (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add variation
fi: Lisää variaatio

en: Variant name
fi: Muunnoksen nimi

en: Variant
fi: Muunnos

en: Personalization
fi: Personointi
