Personalize Pages (7.x-1.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Campaign
fr: Campagne

en: Add variation
fr: Ajouter une variation

en: Variant name
fr: Nom de la variante

en: Variant
fr: Variante

en: Personalization
fr: Personnalisation
