Personalize Pages (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Personalization
hr: Personalizacija
