Personalize Pages (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау
