Personalize Pages (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Variant name
oc: Nom de la varianta

en: Variant
oc: Varianta

en: Personalization
oc: Personalizacion
