Personalize Pages (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Campaign
pt: Campanha

en: Variations
pt: Variações

en: Variant name
pt: Nome da variante

en: Variant
pt: Variante

en: Personalization
pt: Personalização
