Personalize Pages (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు
