Personalize Pages (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
