Personalize Panels (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Personalization
be: Персаналізацыя
