Personalize Panels (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Panels
da: Paneler

en: Add an option
da: Tilføj en valgmulighed

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: Personalization
da: Personalisering
