Personalize Panels (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Panels
es: Paneles

en: Campaign
es: Campaña

en: Add an option
es: Añadir una opción

en: Administrative title
es: Título administrativo

en: Personalization
es: Personalización

en: Pane
es: Panel
