Personalize Panels (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Panels
ja: パネル

en: Panel
ja: パネル

en: Add an option
ja: オプションの追加

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル

en: Personalization
ja: 個人用設定

en: Pane
ja: ペイン
