Personalize Panels (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Panel
nl: Paneel

en: Campaign
nl: Campagne

en: Add an option
nl: Een optie toevoegen

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Pane
nl: Venster

en: Personalize
nl: Personaliseer
