Personalize Panels (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Panels
pl: Panele

en: Campaign
pl: Kampania

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Personalization
pl: Personalizacja

en: Personalize
pl: Personalizacja
