Personalize Panels (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Panel
pt: Painel

en: Campaign
pt: Campanha

en: Add an option
pt: Adicionar uma opção

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: Personalization
pt: Personalização

en: Pane
pt: Painel
