Personalize Panels (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Add an option
sv: Lägg till ett alternativ

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Personalization
sv: Personalisering

en: Pane
sv: Ruta
