Personalize Panels (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme
