Personalize Panels (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
