Personalize Panels (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Panel
de: Bedienfeld

en: Campaign
de: Kampagne

en: Add an option
de: Option hinzufügen

en: Administrative title
de: Administrativer Titel

en: Personalization
de: Personalisierung

en: Pane
de: Panel

en: Personalize
de: Personalisieren
