Personalize Panels (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Panel
it: Pannello

en: Add an option
it: Aggiungi un'opzione

en: Administrative title
it: Titolo amministrativo

en: Personalization
it: Personalizzazione
