Personalize Panels (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Panels
sk: Panely

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Personalization
sk: Personalizácia

en: Pane
sk: Panel
