Personalize Panels (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Add an option
bg: Добави опция

en: Personalization
bg: Персонализация
