Personalize Panels (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Panels
fi: Paneelit

en: Variant name
fi: Muunnoksen nimi

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Variant
fi: Muunnos

en: Personalization
fi: Personointi

en: Pane
fi: Ruutu
