Personalize Panels (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Add an option
gl: Opcións de tradución

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Personalization
gl: Personalización
