Personalize Panels (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Personalization
he: התאמה אישית
