Personalize Panels (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Campaign
hu: Kampány

en: Add an option
hu: Lehetőség hozzáadása

en: Variant name
hu: Változat neve

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Variant
hu: Változat

en: Personalization
hu: Személyre szabás

en: Pane
hu: Tábla
