Personalize Panels (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Personalization
jv: Personalisasi
