Personalize Panels (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა
