Personalize Panels (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Add an option
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
