Personalize Panels (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन
