Personalize Panels (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Panels
oc: Escapolons

en: Variant name
oc: Nom de la varianta

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Variant
oc: Varianta

en: Personalization
oc: Personalizacion
