Personalize Panels (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Panels
ru: Панели

en: Add an option
ru: Добавить параметр

en: Variant name
ru: Название варианта

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Variant
ru: Вариант

en: Personalization
ru: Персонализация

en: Pane
ru: Панель

en: Personalize
ru: Персонализировать
