Personalize Panels (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Panels
uk: Панелі

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Add an option
uk: Додати параметр

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Variant
uk: Варіант

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Pane
uk: Панель

en: Personalize
uk: Персональна інформація
