Personalize Panels (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Add an option
vi: Thêm tùy chọn

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị

en: Personalization
vi: Cá nhân hóa
