Personalize Panels (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig
